| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema mare. Ieri eu si prietenul meu am facut un joc erotic. Ca sa zic mai pe scurt el a si ejaculat sperma pe burta lui. Dupa ce i-am dat hartie sa se stearga, mi-a frecat putin ******, dupa care si-a introdus putin degetul in vaginul meu (dar nu a apucat sa intre in vagin). Mi-e foarte, foarte tare frica sa nu ma fi lasat gravida mai ales ca de ieri ma doare burta si dupa ce a ejaculat nu s-a spalat pe maini. Va rog ajutati-ma ca mi-e frica.crying

Răspuns Câştigător
| Zenithf a răspuns:

Te doare de frica, asa se intampla uneori ca cineva sa aiba toate "simptomele" unei sarcini fara ca sa fie insarcinata, din cauza stresului. Nu te mai gandi la asta, si poate ar fi bine sa schimbi baiatu', ca asta numai la el se gandeste. thinking

8 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Există şanse foarte mici, aproape nule, ca tu să fi rămas însărcinată.
Trebuia să aveţi puţin mai multă grijă. În primul rând, nu era indicat ca el să-ţi introducă degetul în vagin, dacă mai devreme a ejaculat, pentru că este foarte posibil să se fi atins cu degetul de spermă, iar asta duce la o sarcină nedorită (deşi pare banal).
În al doilea rând, ar trebui să ştiţi că astfel de jocuri sunt periculoase; poţi contacta oricând o infecţie serioasă.
Igiena şi protecţia pe primul loc! Mare grijă de acum în colo!
Baftă!

| liviu42 a răspuns:

Cine poate sti? Asa este cand va jucati aiurea.

| Marius2011 a răspuns:

Nu,Ai cum sa ramai daca tia introdus doar putin stai linistita spune-i sa fie mai atent, daca totusi inca ai indoieli incearca un test de sarcina dupa 2 saptamani sa te convingi singura.

| DarQueen a răspuns:

Ăla numești tu joc erotic? laughing
Era joc erotic dacă te lega cu cătușele de pat sau de vreo țeavă.
laughing
OMG!
De ce nu gândiți înainte să faceți prostii de genul ăsta?
Fă-ți un test de sarcină și rezolvi problema.
Măcar o să îți fie învățătură de minte. O, și, permite-mi să spun, ai un limbaj foarte colorat, ar trebui să revizuiești puțin asta.
Nu se zice p******a(ai pus prea multe steluțe, oricum laughing ), ci „zona X, zona cu pricina", folosește și tu cuvinte mai „normale", că și așa site-ul e plin de copilași.

| Tomy98 a răspuns:

Pai du-te la farmacie si ia un test de sarcinawinking.(eu is baiat) dar am cunoscut pe cineva care si-a facut si nu prea minte testul astawinking

| Cristina_4633 a răspuns:

Nu ai ramas insarcinata...sunt unele cazuri in care a ejaculat si nu au ramas dar aici nu este problema...te doare de frica casa te asiguri si sa trece peste asta fa un test si ai sa te convingi singura:*

| IceCreamDoll a răspuns:

Nu am ramas insarcinata. De acum nu mai fac din astea. Multumesc pentru sfaturile date.

| Deea_4769 a răspuns:

Du-te la farmacie si ia un test de sarcina