| RobertClaudiu a întrebat:

Am o relatie la distanta prietena mea vine la mine in fiecare vara dar unde este are prieten si nu vreau sa-i cer sa se desparta de el dar totusi merita sa am aventuri cu ea?

Răspuns Câştigător
| Antonimu a răspuns:

Da... merita, dar nu e prietena ta, asta sa-ti intre in cap odata pentru totdeauna. Fa-ti si tu o prietena din orasul tau. Daca ei nu-i convine sa ramana la prietenu ei de acolo.

3 răspunsuri:
| Mik3 a răspuns:

Merita frate, dar sa nu vina ala o data dupa ia vara, atunci mi-e mila de tine frate

| Cris_8138 a răspuns:

De ce sa nu meriti?

| axelmatei a răspuns:

Imi place cum gandesti laughing da ii destul de bizar