| Anatxj a întrebat:

Am o scurgere galben-verzuie si este foarte lichidă. Mi-am inceput viața sexuală. Si părinții mei nu stiu, si mi-e frica sa le spun. Imi puteti da niste sfaturi, daca pot merge la ginecolog fara un părinte? Repet, e foarte lichidă si nu miroase nici urat dar nici frumos.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca ai varsta de peste 16 ani te poti prezenta la clinica ginecologica de una singura, adica neinsotita de parinti. Doar prin efectuarea unor analize de laborator se poate stabili in mod corect si exact natura respectivei scurgeri vaginale. Sanatate.

2 răspunsuri:
| Bartolomeu123 a răspuns:

Mai spăla-te la p...a sau cel mai probabil o sa naști un extraterestru

| Rares222 a răspuns:

In functie de cati ani ai