| diannaa a întrebat:

Am o simpla intrebare.desi pentru mine nu este.straight face...Imi place de un baiat.Si nu stiu daca si el ma placecrying. Ma rog.se tot uita la mine. dar ia'm spus ca imi place de elstraight faceCUm aflu daca ma place.Cand il intreaba cineva zice thinking

3 răspunsuri:
| SeNyS a răspuns:

Eu nu sunt de acord cu chestia asta, sa ii spui unui baiat ca il placi, sa-i arati prin diferite gesturi, da... darnu strica farmecul!

| mada_9093 a răspuns:

Buna! ca sa afli trebuie sa il intrebi char tu daca te place nu altcineva si daca iti spune ceva gen ma gandesc si iti spun sunt doua variante 1 nu te place si nu vrea sa iti spuna nu ca sa nu te raneasca si 2 vrea sa vada daca esti innebunita dupa el
sper ca te-am ajutat
succes!

| stefyeli a răspuns:

Sper ca te voi ajuta daca iti place tie de el fii u care salveaza iubirea ta, nu stiu baietii sunt cam copilarosi si iau totul ca pe o joaca sau la misto de exempu mie mi-a placut de un baiat care la inceput imi zicea ca ii place de mine dar in fata lumii nu zicea ca ii place de mine pentru ca se gandea ce vor zice prietenii? ia u initiativa, intra in vorba cu el si spune-i ce muzica ii place, ce filme,, etc si daca gasiti ceva in comun si el isi va da seama ca va potriviti!