| anonim_4396 a întrebat:

Am o situatie delicata.cand fac dragoste cu prietena mea pur si simplu dupa cateva minute de preludiu simt ca mai am putin si termin.am incercat cu creme spray uri etc insa excitatia e prea mare.chiar daca penisul sta in erectie si dupa ejaculare 2 3 minute cand intru in prietena mea placerea e prea mare pentru a amana ejacularea.atractia scade brusc dupa ce termin totul.

4 răspunsuri:
| lime_3980 a răspuns:

Poti incerca prezervativul, iti inhiba placerea si o sa dureze mai mult contactul sexual...

| Alcyon a răspuns:

Folosesti prezervativ?

| VladStef a răspuns (pentru Alcyon):

Nu, ea ia pilule.

| Alcyon a răspuns:

Incearca atunci cu prezervativ. Ala scade sensibilitatea.