| Dravo1234 a întrebat:

Am o substanță lipicioasa pe vârful penisului. Este sperma?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Atat sperma, cat si lichidul preejeculator la inceput au o consistenta putin vascoasa, lipicioasa. Insa probabil este vorba de lichidul preejeculator deoarece acesta se produce complet insesizabil in comparatie cu producerea spermei din timpul ejacularii, care nu se poate produce fara sa fie sesizat din timp.

4 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

E super glue.

| mihai69 a răspuns:

Cine știe? o fi aracet, prenadez, superglue... de un' să știm noi unde l-ai băgat?

| Emilian65 a răspuns:

Substanta de care vorbesti este lichidul preejaculator. Sperma este mai vascoasa si de culoare alba.

| Retardmast a răspuns:

Nu, probabil este o infectie.