| Octavutzu a întrebat:

Am observat ca cat imi multe fete de varsta 13-16 ani pun urmatoarea intrebare " Oare am ramas insarcinata. - Am facut sex neprotejat sunt sanse sa fi ramas insarcinata " etc. O intrebare pentru baieti. Credeti ca e mai bine sa va protejati cand faceti sex cu o fata si mai ales minora. Cum ati reactiona daca prietena voastra minora fiind v-ar spune ca e insarcinata? Credeti ca ati fi pregatiti pentru consecinte ce vor urma?

Răspuns Câştigător
| baru a răspuns:

Este dureros. Daca ajungi sa-ti spuna ca este insarcinata poti sa te -------i si mai ales sa stii ca nici nu are cum sa fie al tau. Dar -----asta este viata Nu-ti place apa nu mananci peste. Iar sexul protejat este destul de bun dar cand este sa se intimple se intimpla. Daca cineva vrea sa te prinda caseste ea o metoda sa te pacaleasca Asa ca ai grija ------Pa

1 răspuns:
| iverson a răspuns:

Eu is de parere ca trebuie sa te protejezi 24/7 indiferent de cu cine o faci.