| DoarUnCopil a întrebat:

Am observat ca multi baieti se uita la posteriorul fetelor...(intrebare pentru baieti) ce conteaza pentru voi.marimea sau forma?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ambele, dar ca să știi și tu, contează mult mai mult picioarele, dar multe nu-și dau seama și se cred fericite cu ditamai bolidu' pe post de fund.

3 răspunsuri:
| Pacala a răspuns:

Luchass a dat cel mai bun raspuns posibil laughing am si ras ceva vreme laughing

| Crisstina a răspuns:

Eu cred ca trebuie sa fie placut la ochi, fara a`l masura sau a`i analiza forma foarte detaliat.

| RelaX1 a răspuns:

Ambele winking