| gina09 a întrebat:

Am par pe sani nu foarte mult dar se observa la costumul de baie? fara raspunsuri stupide
multumesc happyaniticipat

9 răspunsuri:
| Anet a răspuns:

In niciun caz sa nu il iei cu lama fiindca o sa iti creasca mult mai mult si o sa ti se ingroase firul de par=>o sa fie mai vizibil. Incearca sa il smulgi cu penseta, banuiesc ca ai chiar asa mult, deci in cateva min ai scapat de el si cu timpul nu o sa iti mai creasca deloc tongue

| Lacoste a răspuns:

Foloseste penseta.

| vάĝàвøήτ a răspuns:

La fete nu ar trebuie sa i creasca par mai ales pe sani... Ar trebui sa te razi sau sa scapi cumva de el arata urat. mai ales la o fata. parerea meabig grin

| anca174 a răspuns:

Pe sani sau doar in jurul sfarcului? daca ai doar cateva fire in jurul sfarcului incerca sa le iei cu penseta incet fiindca e o zona sensibila sau daca sunt subtiri taiele cu o foarfecuta (eu asa fac). Iar daca ai pe sani incearca cu apa oxigenata, le decoloreaza, daca se vede tare poti merge la un endocrinolog poate e vreo dereglare hormonala. Daca firele sunt subtiri stai linistita toate fetele au, bine cu mici exceptii dar alea nu ne intereseazalaughing intregul corp e acoperit cu par, deci e ceva normal.

| daniDeeDee a răspuns:

Cum sa-l iei fratilor cu lama? Pe urma creste si mai mult. sad off...
Nici cu bronzatul nu-i bine, pentru ca se vad firele de par blonde.

nu stiu...cu epilatorul cred ca este cel mai bine! parerea mea.

| Angeline a răspuns:

Nu nimic special, dupa parearea mea ar trebui sa stai un pic la soare, si nu se mai observahee hee

| Jesss a răspuns:

Niciun raspuns stupid, epileaza-l, adica nu am deci nu sunt sigura ca se ia tot dar eu folosesc crema, incearca asa, daca nu merge, incearca sa-l razi cu lama.

| Zeekee a răspuns:

Draga chewbacca, nu iesi din casa...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Care era intrebarea? nu am priceput