| anonim_4396 a întrebat:

Am parul negru vopsit si as vrea sa ma fac suvite blonde big grin credeti ca mi-ar iesi acasa daca imi iau vopsea din aceea blond deschis deschis? confused si daca stau cu vopseaua pe par mai mult timp? dau funda si scuze de categorie

Răspuns Câştigător
| ioanadanny a răspuns:

Nu o sa iti iasa suvitele blond deschise.trebuie sa te decolorezi iar dupa aia iti va prinde blondul.am incercat si eu pe par vopsit si tot suvite blonde numai ca mi-au iesit aiurea rau de totlaughingerau genu culoarea la mustarlaughing

2 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Trebuie sa mergi la salon,sa le decolorezi, altfel nu faci nimic, chiar daca tii vopseaua pe par o zi intreaga!
Doar iti obosesti si distrugi parul de pomana.

| Karina_7839 a răspuns:

Cred ca cel mai bine te-ai duce la un coafor dar cred ca nu ar arata bine negru cu blond sunt doua culori prea diferite pararea mea