| Autumnleaves7 a întrebat:

Am prieteni care vorbesc cu fete pe facebook si in realitate le e rusine sa vorbeasca cu ele, fuge de ele.Nu e cam penibil, adica nu mai vorbesti deloc decat asa dupa parerea mea.

5 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Fug de ele,te rog,nu "fuge de ele".

Si, da, e mai mult decat penibil sa nu fii capabil sa privesti o fata in ochi, sa-i zambesti si s-o iei de mana!
Ei pierd, dar nu-si vor da seama decat cand isi vor vedea colegii si prietenii in relatii reale si ei se vor intreba ce au gresit de n-au pe nimeni...

http://i.imgur.com/SDYll4I.jpg

| Dariusuu a răspuns:

Păi normal că nu ştiu să poarte o conversaţie cu o fată dacă filtrează doar pe facebook toată ziua.

Pe facebook e uşor să te dai cine vrei tu, pe facebook poţi să porţi o mie şi una de măşti dar în realitate toate măştile îţi cad lent una câte una.

Te susţin.

Răspuns utilizator avertizat
| Yasemyn a răspuns:

Buna!
Este penibil happy Dar sincera sa fiu asta este problema lor, sunt prea timizi...
Stii, multi baieti, barbati se dau mari si tari din spatele unui monitor, dar in realitate sunt timizi si noi nu le putem face nimic decat sa ii sfatuim ca este mai bine sa vorbeasca si in realitate cu ele pentru ca nu au nimic de pierdut (parerea meahappy )
Fiecare isi face viata dupa cum poate happy unii virtual pe facebook sau alte retele de socializare, iar altii real happy

Bafta kiss

| CorinaReg19 a răspuns:

Adevarat. nu cred ca ai nevoie de alt raspuns laughing