| mihaipop1414 a întrebat:

Am probleme mari cu femeia mea.Aceasta doreste sa ma faca sa alerg dupa ea pentru ca a ajuns la concluzia ca trebuie sa ma innebuneasca si sa nu joace asa cum ii cant eu(nu stiu ce inseamna pentru ca eu mereu am fost un cavaler), inainte sa imi daruiasca total iubirea.Ii place joaca si crede ca o voi iubi si mai mult daca ma duce la disperare.Este normala tactica ei? Mentionez ca nu sunt deloc intr-o stare psihica buna.Este normala tactica ei cat timp eu nu m-as fi purtat niciodata asa cu ea? Sa imi iau catrafusele? Adica sa plec? Oare stie ca eu plang? M-a enervat foarte mult un gest de al ei astazi care pentru mine a reprezentat ca un fel de despartire, nu pot sa va zic care.Nu am suparat-o cu nimic, e "dragostea" ei pentru mine.Merita,ce ziceti? Pur si simplu profita de faptul ca am zis ca sufletul meu ii apartine.Eu pur si simplu nu pot sa ii fac una ca aceasta.E imatura.Deci ea stie ca e greu de gasit si crede ca nu as putea fi imprevizibil. Daca ma sinucid? Daca plec cu inima rupta? Se crede a fi o fiinta unica si ma trateaza si mai rau decat cum l-a tratat pe ultimul pe care l-a tratat zic eu excelent.Voi ce ati face? E normal ca persoana iubita sa faca toate astea? E normal ca femeia si barbatul sa nu fie egali? Deci simt ca si-a bagat dracul coada! AJUTOR!

8 răspunsuri:
| Drolja a răspuns:

Și eu aș face la fel cu tine.

| mihai69 a răspuns:

Ia spune-i tu frumos să cânte la altă masă și vezi-ți de viața ta!

| LoveSleep a răspuns:

Caută și tu una mai prostuță, de nivelul tău.

| Doub a răspuns:

Looool.
"Daca ma sinucid"- Heheee, ai fi penibil.

| SkyPilot a răspuns:

In locul tau eu I-as face vant. Nu mi-au placut niciodata astea care fie ca "ma testau" fie ca faceau un pas inainte si doi inapoi. Sunt destule problem intr-o relatie si fara fite de genul acesta.

| Lawliet14 a răspuns:

Copile, calugareste-te si da-le-n de femei! Sau ia-ti una cu mai putina bataie de cap...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt eu nebun sau tu intrebi, in 30 de randuri, daca e ok ce a facut iubita ta, fara sa ne spui ce a facut?

| Masochistul12 a răspuns:

Ce iti face? ai scris atat dar nimic concludent laughing)