| LoveMeAgainPlease a întrebat:

Am si eu 2 intrebari. Daca ma puteti ajuta va multumesc mult.Acum sa trec la subiect.Acum de 2 saptamani m-am indragostit de o fata cum nu a mai fost vreo data. Vorbim povestim dar nu stiu daca chiar ii place de mine. Acum intrebarile.Cum pot afla daca ma place. Cum pot incepe o relatie cu ea, mai simplu si nu foarte sofisticat.

Răspuns Câştigător
| Another6helpfull9stranger a răspuns:

Nu sună deloc ciudat.laughing E perfect normal. Trebuie doar să îți faci puțin curaj și ce o fi, o fi. happy E mai rău să trăiești cu gândul "Ce s-ar fi întâmplat dacă?".

5 răspunsuri:
| Another6helpfull9stranger a răspuns:

Pur și simplu întreab-o și spune-i ce simți pentru ea! Chiar dacă pe moment e posibil să te refuze, fiind cam prea din start, propune-i să fiți măcar prieteni și încetul cu încetul vă veți apropia mult și e foarte posibil să te placă și ea! Ideea e să fi sincer și să îi spui exact ceea ce simți direct, fără a ruga pe cineva să afle dacă și ea te place. [e posibil ca ea să spună oricui alt cuiva "nu" ]

| EliiDouaPuncteTreiii a răspuns:

Roaga un prieten sa intrebe pe cine place, sau intreab-o tu

| LoveMeAgainPlease explică:

Deja suntem prieteni.Dar imi e putin teama. Stiu suna ciudat

| Another6helpfull9stranger a răspuns (pentru LoveMeAgainPlease):

Nu sună deloc ciudat.laughing E perfect normal. Trebuie doar să îți faci puțin curaj și ce o fi, o fi. happy E mai rău să trăiești cu gândul "Ce s-ar fi întâmplat dacă?".

| LoveMeAgainPlease explică:

Deja suntem prieteni.Si iei este putina teama.Suna ciudat. Dar am sa incerc