| lovke00 a întrebat:

Am si eu nevoie de niste lamuriri. La inceputul relatiei iubitul imi spunea multe dulcegarii, insa acum a mai rarit-o cu ele. In schimb acuum din gesturile si atitudinea lui realizez ca tine din ce in ce mai mult la mine, doar ca nu ma mai complimenteaza asa des ca inainte. Stiu ca intradevar mai importante sunt faptele decat vorbele, dar uneori mai avem nevoie si de vorbe dulci si declaratii. Asa faceti cand tineti la cineva? poate ii e frica sa nu mi-o iau in cap laughing Daca ma ajutati cu pareri v-as fi recunoscatoare.

4 răspunsuri:
| V77Narcis a răspuns:

Cred ca e plictisit, s-ar putea sa fie ``fermecat`` de frumusetea altei fete intrucat nu-si mai gaseste acele declaratii de la inceput...

| neutrino a răspuns:

El si-a atins scopul propus si crede, fals, ca acum nu-si mai au rostul aceste minciunele clasice.

| Diana1417 a răspuns:

Uneori baietii cand au. Vazut ca sigur esti a lor gata inceteaza sa incerce sa mai impresioneze

| xCriis a răspuns:

Dupa ceva timp de relatie, e normal sa tina din ce in ce mai mult la tine, dar sa nu te mai alinte si altele. Orice relatie la inceput este "perfecta" dar in timp se schimba. Poate ar trebui sa ii spui mai pe ocolite ca esti genul de persoana careia ii place sa fie alintata si rasfatata ca la inceput. Sper ca te-am ajutat big grin