| babydollella a întrebat:

Am si eu nevoie de o parere: am avut o relatie cu un baiat de un an si ceva, o relatie deosebita, in ultimul timp lucrurile s-au racit f tare si am decis sa pun punct desi il iubesc enorm, el a acceptat imediat pentru ca probabil asta isi dorea.am cerut o explicatie pentru comportamentul sau si mi-a spus ca nu mai simte nimic pentru mine si ca el nu se poate implica intr-o relatie de lunga durata. Am incercat sa inteleg si am decis sa ramanem prieteni pentru ca, conjunctura face sa ne vedem zi de zi ...acum chestia e ca ma ajuta in absolut tot ce am nevoie fara sa cer ajutor, imi cere ajutorul, din cand in cand imi sp "ubire", fara sa vrea ma ia de mana. ce sa inteleg? e obisnuinta? sau nu stie ce simte si e iubire?

Răspuns Câştigător
| Andreea_1440 a răspuns:

Nu stie ce vrea poate ca tine la tine dar nu vre sa se implice,. cine sa il mai intelega vb cu el si zii sa isi puna ordine in minte ca asa iti face si tie rau :*

3 răspunsuri:
| Lilith_3157 a răspuns:

E foarte posibil ca din orgoliu sa fi acceptat cererea ta de intrerupere a prieteniei si raceala sa fie doar o poza cu care sa vrea sa-ti demonstreze ca nu-i pasa. Vezi in ce directie merge relatia prezenta, barbatii au ceva probleme in exprimarea sentimentelor.

| Teona2000 a răspuns:

Pai eu cred ca e un om nehotarat!

| yoGabriela a răspuns:

Buna! Cred ca tocmai si-a dat seama ca e altfel viata fara tine, mai ales daca va vedeati zilnic.Eu cred ca inca simte ceva pentru tine, dar lucrurile nu sunt ca la inceput, sau poate ca vrea sa vada daca il iubesti. Sper ca ti-am fost de ajutor. pup:*
fundita?big grin