| AlexSkillz19 a întrebat:

Am si eu o dilema, am incercat sa fac sex cu prietena mea, mentionez ca amandoi suntem virgini si am vrut sa o facem protejat, cu prezervativ, am incercat sa i introduc penisul, dar doar de vreo 3 ori am reusit asta pana a simtit si ea, imi puteti spune care e cauza de n am putut sa introduc penisul de mai multe ori in ea?

11 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

ESte perfect normal ceea ce ti se intampla, sunteti micuti amandoi, sunteti emotionati si se pierde erectia imediat, sau termini in primele secunde, cand l-ai introdus.
Cu rabdare veti ajunge sa aveti sex normal.
Mai incercati! Nu uitati sa folositi intotdeauna prezervativul!

| corbulalbrosu a răspuns:

Principalul motiv il reprezinta lipsa experientei in materie de sex.

| mihai69 a răspuns:

Probabil s-a înmuiat prea repede.
Vestea bună e că nu mai sunteți niciunul virgin!

| Emilian65 a răspuns:

Din cauza emotiilor pe care le-ai avut la primul contact sexual, penisul a cedat. Dupa aceste incercari de a face sex si introduceri superficiale, nu mai sunteti virgini niciunul. Poate reusiti sa faceti sex cu adevarat la urmatoarele incercari. Nu uitati de prezervativ!

| Andreeush a răspuns:

Lipsa de experienta.

| ywar a răspuns:

Ti-a murit la intrare! Nu ai experienta. Cu timpul se vor rezolva problemele. Nu-ti face prea multe griji. Data viitoare sa fii mai relaxat.

| mihaicelsfant a răspuns:

Pai daca te-ai terminat. mai incercati nu va dati batutwinking

| AlexSkillz19 explică:

Mentionez ca ea era virgina si avea vaginul foarte stramt si din aceasta cauza nu intra, data viitoare, ce ar trebui sa fac ca sa nu mai fie asa de stramta si sa o pot face?

| Mariavasile a răspuns:

Poate e de la emoții

| daddyissues a răspuns:

Te-ai timorat,, daca mai esti langa ea, sarut-o acolo jos, dai limbi,.fa ceva magic, sa nu strici farmecul. eu va recomand sa mai incercati odatahappy

| Curva1998 a răspuns:

Baga tare nu ca un melc mai incearca faceti si voi sex oral apoi ii introduci uimitorul penis in superbul vagin da fara protectie daca nu ii intra lichidul din penis in vagin nu se intampla nimic