| Tetitza a întrebat:

am facut sex cu prietenul meu si a ejaculat afara dupa sa sters si am continuat...este posibil sa fiu insarcinata? Va rog frum sa imi rasp

Răspuns Câştigător
| Cypronge a răspuns:

Un prezervativ e nepretuit pentru ca :poti ramane isarcinata si daca el nu a ejaculat inauntru deoarece lichidul ce il secreta penisul pentru lubrifiere contine si spermatoizi, De asemenea poti ramane insarcinata si daca faci sex in timpul menstruatiei. Un alt motiv pentru folosirea prezervativului este protectia inpotriva bolilor venerice.
Pt a sti la sigur daca esti sau nu insarcinta cumpara un test de sarcina de la orice farmacie.

17 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca erai in perioada fertila, este foarte probabil sa fii insarcinata.

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Bineinteles ca da.

| ATHOS a răspuns:

Posibilitatea este destul de ridicata.
Bafta!

| briana a răspuns:

Sunt sanse foarte mari ai grije ce faci. Cel mai bine e sa faci un test de sarcina.

| nonny50 a răspuns:

Daca nu poti sa te duci...atunci sa ne spui si noua ce nume o sa pui copilului...laughinglaughing glumesc, scuze. :*

| nonny50 a răspuns:

Daca vreiii... poti sa i pui numele Nonny laughing nu ma deranjeaza...ma pui nash. laughinglaughing

| nonny50 a răspuns:

Promiti?big grin

| nonny50 a răspuns:

Ok... te iubesc laughing

| Tetitza explică:

Mersi mult dar nu pot sa ma duc la un control nu am cu cine sunt prea mica tongue

| Tetitza explică:

Mersi pentru poate raspunsurile nony ma mai gandesc rolling on the floor orcium sper sa nu fie asa kiss

| Tetitza explică:

Mai exact luni si pe 8 ar trebui sa imi vina asa trebuia dar nu imi mai vine regulat deci nu stiu

| Tetitza explică:

Oks tu o sa fi nasul dar nu anul asta peste 4 5 6 ani happy

| Tetitza explică:

Da promit laughing

| kire a răspuns:

Din pacate da!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil sfatul meu este sa faci un control

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa ce sa ejacuat trebuiue sa faca baie siii prost sau el si nustie si trebuie sa faca

| doddin a răspuns:

Sanse foarte foarte mici, dar un test de sarcina de la o farmacie e intotdeauna binevenit ( nu sunt gay doar stiu)