| Bass a întrebat:

Am si eu o intrebare cam la cati ani apare sperma la baieti?
Am 12 ani si vreau sa ma interesez

Răspuns Câştigător
| Darky_6428 a răspuns:

Ok...sa o luam asa.

Sperma la baieti apare: 1) cand esti stimulat (ori faci sex, ori te masturbezi) si 2) o data sau de 2 ori pe luna, noaptea, in timp ce dormi, organismul elimina excesul de sperma, si astfel, dimineata, cand te trezesti, vei gasi o pata pe chiloti, care, daca pui chilotii "la soare" (sa fie luminati, iar tu ii tragi putin de elastic, asta desigur tu nu ii porti in momentu ala) pata aia e luminata. Sperma are in general miros de tei, si, cand esti micut, cand esti stimulat (vezi mai sus ce inseamna stimulare) iti va curge, nu va tasni, fiind transparenta mai mult...pe masura ce cresti, va deveni mai albicioasa si va tasni. Sper sa te fi putut ajutahappy

5 răspunsuri:
| Darky_6428 a răspuns:

Pubertatea la baieti e in jurul de 12-14 ani...ca sa stii cand iti va aparea, vei gasi o mica pata pe chiloti dimineata, mai aspra...cam de 1-2 ori pe luna se intamplahappy

| Bass explică:

Mai multe indicatii vreau dupa care dau funda

| iulia_3388 a răspuns:

Pai cred ca depinde de varsta da nu mai ai multwinking

| Anonimustotalus a răspuns:

Sunt 3 chestii super simple!
1.Cand te masturbezi trebuie sa vezi cat lichid lubrifiant curge(adica cata substanta transparenta ejaculeziwinking
2. Daca curge cat sa iti umple jumatate de palma o sa vina cam pe la 14 max 15
3.TIPtongueoti sa aporximezi si singur cand vine observand cat de lipicioasa si cu ce viteza vine.
Sper ca team lamurit! Nu uitatonguerotejeazate si las-o mai moale pana la 18 laughing