| BazikR1 a întrebat:

Am si eu o intrebare cat de buna sau stabila e o relatie baiat berbec fata-leu din punct de vedere zodiacal? Eu personal nu cred dar chiar sunt curios vreau pareri cat mai normale

7 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Din experienta mea, a fost multa senzualitate la mijloc, insa nu am vazut deloc semne ca ar fi avut potential de relatie de lunga durata.
Leoaica peste care am dat eu avea o placere sadica in a ma testa. Iar eu aveam o placere sadica in a reactiona altfel decat s-ar fi asteptat ea. Asta creea tensiune sexuala.
Insa nu exista partea de iubire, de tandrete, nimic legat de exclusivitate.
Era un partener bun doar daca pastram o relatie strict sexuala pe termen lung, ori eu imi doream altceva.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Păi nu fată leu, fată euro nu?

| DIVERGENT a răspuns:

Compatibilitati zodii:
Berbec - Leu
Berbec-Leu. Focuri îngemanate... O întâlnire senzationala de suflete-pereche, plina de lumina, putere, energie si forta. Daca ai gasit un Leu, tine minte ca personalitatea lui pare a fi fost creata pentru a se potrivi cu a ta. N-or sa va lipseasca niciodata ideile îndraznete, conversatiile animate si aventurile în doi.

Leul are o inima mare, care te va fascina, si o înclinatie spre teatralism, care te va face mereu sa râzi (si ce Berbec n-ar ceda în fata acestui argument forte?). Amândoi sunteti semne de Foc, asa ca o sa descoperiti mereu lucruri noi împreuna, o sa creati sau initiati proiecte. Vreti aceleasi lucruri, asa ca o sa le obtineti mult mai usor în doi. Leul este un semn foarte romantic (el simbolizeaza inima omului celest), asa ca o sa-ti faca o mie si una de surprize adorabile.

Pregateste-te sa mergi la cele mai tari restaurante, fiindca Leului îi place sa mearga în oras, sa se afiseze, sa frecventeze localuri rafinate si pline de eleganta. Îi mai place si sa se îmbrace bine si reuseste sa arate bine în orice ar pune pe el, asa ca scoate hainele bune de la naftalina si lasa acasa blugii si tricourile.

| VisionsofaGod a răspuns:

Sfatul meu: zodiile nu au legatura cu relatiile intre oameni. Ele te afecteaza doar daca le lasi. Daca vrei sa ai o relatie numai asculta de toata lumea.

| BazikR1 explică (pentru VisionsofaGod):

Stiu in principiu asta si fac dar voiam sa aud cateva pareri luate cu coppy-paste de pe cine stie ce site-uri happy mersi oricum de parerea realista

| MacheteX a răspuns:

Daca baiatul are bani, o are mare si are muschi, nu conteaza zodia...

| freelove1486 a răspuns:

Din punctul meu de vedere este destul de stabila amandoua sunt semne zodiacale de foc, deci cand se cearta ies scantei dar daca se iubesc nimic nu mai sta in calea lor ::*