| deiutza_9183 a întrebat:

Am si eu o intrebare ce credeti voi ca doreste un baiat daca devine mai indiferent dintr-o data adica nu mai ma cauta nu mai ma suna... iar inainte mai tot timpu ma cauta...Credeti ca vrea sa se desparta de mine oare?

Răspuns Câştigător
| yoannah a răspuns:

Nu stiustraight face
Insa tu ar trebui sa porti o discutie cu el si sa lamuresti lucrurilewinking
Si fii dura... nu-l lasa sa-ti dea papuciiwinking

13 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Este posibil sa se fi plictisit de tine si sa isi fi gasit pe vreo una.

Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

Raspunsul este ca deja sunteti desparititi, numai ca tu nu o stii! INCA!

| Mya a răspuns:

Bingo! Este evident ca distantarea lui nu poate fi un lucru bun. Exista posibilitatea ca sa fi pus ochii pe altcineva sau sa aiba lucruri pe care le considrea mai importante. Iar in cazul asta nu merita! Sa nu faci prostia sa te tii scai de capul lui cautandu-i fel de fel de scuze, fiindca situatia nu se va schimba in bine. Daca te place cu adevarat, te va cauta... daca nu...mai bine incearca de pe acum sa te obisnuiesti cu ideea! Am trecut si eu prin asta, iar acum regret ca nu am facut intocmai ce ti-am spus tie.

auran
| auran a răspuns:

Pai, in cazul in care te-ai culcat cu el, baiatul si-a vazut sacii in caruta

| dulshe a răspuns:

Sunt mai multe variante:
-nu te mai iubeste
-si-a gasit pe altcineva
-il plictisesti
-are o perioada mai grea

cel mai bine ar fi sal intrebi ce are, comunicarea e cea mai importanta intr-o relatie, asa vei afla care din variantele de mai sus e cea care la distantat pe iubitul tau de tine

| pysi a răspuns:

Poata sa fie si da, ear in mare parte cred ca nu, purshisimplu acum te are la mina si poate vrea sal mai suni si tu...

| bibi_9393 a răspuns:

Nu stiu exact ce este in mintea lui; dar un baiat cand vede ca o fata este interesata foarte mult de el si il cauta... el devine indiferent... poti sa il intrebi ce este cu el .se poate ca raspunsul lui sa fie || nu te sun pentru ca mereu o faci tu||...fi un pic mai indiferenta! incearca, asta fac si eu. pusi!

| valsulnorilor a răspuns:

Ori nu te-a iubit niciodata si si-a dorit doar aventuri, ori si-a gasit o noua iubita si identic cu primul caz nu te-a iubit ca daca te iubea suferea si nu se putea indragosti atat de usor.Nu il lua in seama si apropiete mai mult de un alt coleg pentru ai vedea reactiile.Sa-i fie rusine mocofanului, ciocoflenderului!

| haladita2307 a răspuns:

Poate ca da poate ca nu, posibil vrea sa para mai indiferent pentru ca sa-ti atraga mai mult atentia, poate ca tu l-ai cam slabit cu sarutarile etc si poate ca ar vrea sa-ti atraga iar atentia ta aspra lui.

| nicolll a răspuns:

A dat de alta

| realitate a răspuns:

Pai da! si dca vrei sal atragi fate indiferenta vine singr laughing daca nu vrei sa mai vb cu iel spune-i pe fata mai bine sa fi tu prima sai dai papuci laughing

| sti a răspuns:

Păi... din punctul lui de vedere asta a făcut, s-a despărțit. (fără supărare)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sunt baiat si nu am noroc la fete, dar imi pot da seama ce se intampla. Sunt doua lucruri: baiatul nu mai are chef de tine, si-a pierdut interesul, s-a plictisit de tine, iar al doilea lucru e ca so fi indragostit de o alta fata dar nu poate fi cu ea, ceea ce inseamna ca daca are ocazia sa fie cu ea o sa te paraseasca imediat, dar inca te tine in apropierea lui in caz daca se v-a rasgandi sau nu v-a reusi ca sa mai aiba o portita de "alinare" sau asa ceva. Daca e una din acestea doua atunci imi pare rau pentru tine.