| AAAAAAAs a întrebat:

Am si eu o intrebare cred ca e banala dar am cautat pe internet si nu am gasit niciun raspuns. Am o prietena care are 19 ani si nu mai este virgina dar are inca piatra la san. Stiti cumva daca este normal sau cand dispare?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Ar putea fi vorba de un nodul sau un lipom.Se impune o consultatie medicala.

| Neuronul a răspuns:

De ce nu consultă un medic?