| Alisa_1731 a întrebat:

cum pot sa i spun unui baiat ca l plac, asa mai discret sa spun asa, ca stiu ca si el ma place. da vreau eu sa i spun prima.
Deci, cum sa fa?
fundita:X:X:*grabiti raspunsulbig grin
mersi

2 răspunsuri:
| YrINaismissingtheoldTPU a răspuns:

Cel mai simplu ar fi sa-i spui pe mess sau intr-un mesaj iar apoi sa astepti reactia lui happy dar daca sti ca deja te place nu ai de ce sa-ti mai faci griji totul va fi bine... eventual daca esti mai indrazneata poti s te duci sa-l saruti direct exact ca in filme :p va fi mai incitant.bafta >big grin

| dan_9324 a răspuns:

Sall sunt baiat si cred ca stiu ce i-ar placea sa auda intri an vorba cu el si ai zicii ca ai vrea sa petreci ceva timp an preuna ca te simtii an largu tau cand iestii an preajma lui dupa o sa vina totu de la sine succes