| omuletz a întrebat:

Am si eu o intrebare mai stupida big grin... voi cand vedeti ca vine sa te pupe/sarute cum va dati seama daca vrea un sarut sau un simplu pupic >:". va rog nu radeti dar in privinta asta sunt chiar curioasa big grin... fundita la cel mai sincer raspuns! va pup pe toti

Răspuns Câştigător
| deea40 a răspuns:

Pai cand isi apropie buzele de ale mele imi simt daca incepe sa deslipeasca buzele incet. vrea un saurt si daca se apopie de mien asa mai direct si ma pupa asta inseamna ca vrea p[upi. de obicei cand vrea un sarut se apopie incet de mine sclipindui ochii. iar cand vrea un pupic se apropie mai direct...

1 răspuns:
| LeGeNdA14 a răspuns:

Cel putin eu imi dau seama dupa fata daca tine ochi inchisi ma saruta daca i tine deschisi ma pupa. Dar nu stiu in alte cazuri/alte fete cum reactioneaza