| EleNa_2957 a întrebat:

Am si eu o intrebare! nu stiu ce sa cred. m-am despartit acum 3 luni aproape de prt meu si el este cu altcineva! Acum 2 zile un prieten de-al lui s-a intalnit cu el si s-au dus la o cafea! si primul lucru pe care l-a spus cand a intrat in localul respectiv a fost ca mie nu imi place locul respectiv.adica primul gand a fost la minehee hee. au vorbit si despre mine, i-a spus ca ii pare rau ca ne-am despartit si prietenul lui i-a zis ca m-a vazut cu un baiat in oras! si a avut o reactie de genul: parca ma iubea si suferea, asa repede i-a trecut? au vorbit si de actuala prietena si el spunea ca se simte bine cu ea, ca ii ofera libertate! credeti ca mai simte ceva pentru mine? ar fi posibil sa se desparta de ea si sa ma caute pe mine?sad

3 răspunsuri:
| Georgiana05 a răspuns:

Si tu sigur vrei sa fi " piesa de rezerva "?

| GenEu a răspuns:

Nu poti controla sentimentele, daca prietenul lui ti-a zis ca el inca mai aminteste de tine, cel mai probabil in suflet mai are sentimente pentru tine.
Legat de despartire, nu stiu, poate da, poate nu depinde de cum ii "graieste" inima.
Succes!

| Alexutzu_8327 a răspuns:

Nu