| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare (pentru baieti in special):Cand stiu ca un baiat ma place?

Răspuns Câştigător
| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Daca te place va vorbi cu tine, va vrea sa va vedeti, te va atinge "din greseala", iti va zambi, te va privi in ochi, va sta in preajma ta, te va face sa razi.
Daca simti ceva pentru el ar trebui sa ii spui, chiar daca esti fata.
Mie nu mi-a spus cand trebuia si nici eu n-am avut tupeul sa o fac si acum nu stiu daca mai e vreo sansa.
Bafta!

9 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Pai te baga in seama... vorbeste cu tine s-au se intereseaza de la prietenele tale cand iesi afara, si te scoate la un suchappy.

| DaniAdrian a răspuns:

Cum sa-ti dai seama cand un baiat te place. Iti acorda atentie maxima, vrea sa stea numai cu tine, sa va plimbati doar voi doi, si iti pune anumite intrebari, dar ai grija pentru ca este o linie foarte subtie in a te place si in a se folosi de farmcul lui doar ca tu sa ajungi in patul lui.

| Alissa11 a răspuns:

Cand un baiat te place asta o simti chiar tu chiar daca nu esti sigura.Un baiat te place atunci cand te cheama la tot felul de evenimente chiar daca inainte nu a facut asta. Te place atunci cand te invita la un suc, sau se ofera sa te duca acasa, sau sa te ajute in alte treburi... Te place atunci cand te baga in seama ca niciodata. fundita?

| FloriNk a răspuns:

Pai se uita la tine excesiv, incearca sa vorbeasca cu tine si vrea sa fie mai mereu prin preajma ta.
Si este bun si raspunsul lu-i XxRoByXx0O

| XxRoByXx0O a răspuns:

Depinde... Unii baieti timizi prefera sa para neinteresati, altii sa te ia in ras iar ceilalti o fac direct. Totul vine de la sine. In cele din urma, te va intreba daca si tu il placi. De exemplu eu prefer sa par neinteresat pana ma simt in stare sa intreb o fata daca vr sa fie cu mine

| radimna77 a răspuns:

Sti ca iti place de tine daca se holbeaza mai mult la tine sau daca te loveste din ''greseala''

| MoRtal190 a răspuns:

Cand isi bate capul cu tine, de exemplu daca stati in gasca si tu esti tacuta el e ala care te baga in seama, el e ala care vine la tine si vb cu tine si... ma rog, stii ce urmeaza.

| gigipana a răspuns:

O sa vrea sa va vedeti mai des, o sa te cheme in oras...
dar daca tie iti place de el(gravtongue ), fa tu primul pas, poate el e timid...

| AlexXxAndeR120896 a răspuns:

Deci, sunt de acord cu SynSkellington. Dar daca iti place de el sau simti cv pentru el cel mai bine ar fi sa i`o spui, nu astepta ca unele fete, cu vorba aia de rahat 'Baietii fac primul pas', pierzi multe:p! Baftawinking