| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema ...imi place de un baiat insa nu am curajul sa i-o zic in fata. Imi estee frica de raspunsul sau... ce sa fac?crying

Răspuns Câştigător
| lays a răspuns:

Sa-i spui.nu neaparat direct.gigele te plac de mor! poti sa i-o zici si altfel.sau sa i-o arati.si mai frumos.nici tu nu ai dat prea multe detalii ac sa te ajutam/e coleg de clasa. vorbesti cu el. te baga in seama.sau nici nu stie ca existi? asa nu iti pot da un sfatbig grin

6 răspunsuri:
| MMadalina a răspuns:

E un coleg de clasawinking... in clasele mai mici am stat cu el in banca big grin

| ioneluka a răspuns:

Fa-ti curaj!

Gandeste-te ca nu o sa pierzi nimic! Ai doar de castigat!

I-ati atitudine!

Incearca sa vorbesti cu el despre asta cand sunteti doar voi doi(never ever cu gasca)pentru ca o sa faca figuri si nu o sa iesi decat in pierdere! Si sa ii zici fata in fata! Sa ii vezi reactia!

Esti cea mai potrivita pentru el(gandeste pozitiv)stiu ca poti!

Success!

P. S. In viata sunt si avantaje si dezavantaje!

| →s ♥ ą← a răspuns:

Pai poate va afla de inalta parte si ar fi mai bine sa-i spui tu. fac`ti curaj la urma urmei nu ai nimic de pierdut ba din contra poate si el te place si ve`ti realiza o relatzie frumoasa si de durata sper.bye bye

| madytza_7574 a răspuns:

Afla daca si el te placewinking asta intr-un mod discret bineinteleswinking

parerea mea e sa nu ii zici pana nu consideri tu ca esti pregatitawinking

| b_9797 a răspuns:

Cu siguranţă eşti o fată incredibil de frumoasă si deosebită, aşa că merită să i-o spui în faţă fără nicio teama. Dacă nu acceptă este pierderea lui, tu ştii ca i-ai spus ce simţi. Să nu suferi după el!

| bulzz a răspuns:

Ce femeie esti pune si tu pe careva sa intrebehappylaughing