| CiocoDerrian a întrebat:

Am si eu o problema. Iubita mea m-a inselat si eu am aflat. Am iertat-o dupa putin timp. Noi doi avem o relatie la distanta de aproape 2 ani. Din cate stiu acum se pare ca ea inca ar fi cu celalalt baiat. Ea imi zice ca e doar un pretext ca sa nu afle parintii ei ca mai este impreuna cu mine. Prietenelor ei le spune ca mai sta cu mine doar ca sa nu ii fac ceva celuilalt. Nu stiu ce sa mai fac. Sunt disperat. Ma ajutati va rog?

10 răspunsuri:
| fabiola a răspuns:

Daca citesc printre randuri gasesc raspunsul:esti pe locul 2 sau o parasire eleganta cum ar zice ea! Renunta la disperare si treci la consolare.Asta nu e dragoste.....si unde dragoste nu e...

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Esti un prost, lasi o idioata sa te manipuleze

| RAY a răspuns:

Cum naiba sa crezi intro fata la distanta cand curva te inseala in fata ta? in ce unvers traiesti, fi mai matur nu crede in femei nici pe chat (vrajeala curata pentru prosti) nici real, cauta si tu ceva real macar faci sex asa ce faci pe bune ce rost are sa stai cu ea fara sex =timp pierdut aiurea

| neutrino a răspuns:

De cate ori v-ati vazut voi si de cate ori v-ati pupat, pentru a avea pretentii de la o astfel de relatie?

| SkyPilot a răspuns:

Relatiile la distanta nu tin. O lasi si iti vezi de viata ta. Ce ai de la fata asta? Bataie de joc si suferinta. Deja in momentul in care nu mai ai incredere in ea, relatia trebuie terminate.

| Felys a răspuns:

Ce aveti voi este doar o amicitie pe net,relatie insemna sa stai impreuna,sa ca vedeti zilnic,sa aveti contacte intime, tu confunzi relatia cu niste pisiceli pe net, revin-o cu picioarele pe pamant si lasa fata sa iti traiasca tineretea si tu la fel, ea si-a gasit pe altcineva e momentul ca si tu sa faci la fel cu cineva din apropierea ta, bafta

| NameHarris a răspuns:

laughingEsti tu mare mandatra de se teme sa nu-i faci ceva aluialaughingDai liberwinking

| NoName0x0 a răspuns:

Cum te.a inselat? Ce a facut? :O

| Rauldor a răspuns:

Relatiile la distanţă nu pea funcţionează. Oricât te-ar durea ar fi bine să-ţi cauţi pe alta.Ea se pare că a ales, din păcate nu pe tine, dar nu fi disperat, lucrurile se vor aranja de la sine.

Răspuns utilizator avertizat