| silviu222 a întrebat:

Am si eu o problema, poate suna mai ciudat dar este chiar real si chair sunt ingrijorat!
Cand aveam 15 ani avem penisul 17 cm jumate...iar acum la 17 ani am penisul 15 cm...imi poate explica cineva de ce? stiu ca e o chestie legata de psihologie.

Răspuns Câştigător
| Vix999 a răspuns:

Imposibil! Ai avut o eroare de masurare ori acum 2 ani ori acum.

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

L-ai masurat gresit candva.

| darrio2007 a răspuns:

Probabil ca nu l-ai folosit in timpul asta.

| cryssu2008 a răspuns:

Nu l-ai masurat bine acum 2 ani cred big grin

| Ovydiw a răspuns:

Cu ce sa putem noi se te ajutam?
Mergi la doctor, la medicul de familie.
Poate fi ceva grav, vreo boala sau ceva, si tu stai si postezi intrebari pe un site de intrebari frecvente?

| InstructorulTauDeFitness a răspuns:

Aveai liniaru numerotat gresit!

| derpiiiiiiiina a răspuns:

Termina cu prostiile. E vorba de o greseala.