| Catalin_4582 a întrebat:

Am stat in Romania toata vacanta de vara si am avut o prietena acolo.Pe la sfarsitul vacantei cand trebuia sa ma intorc inapoi(nu locuiesc in tara) am decis ca nu putem fi impreuna deoarece este o distanta foarte mare intre noi ne vom vedea doar in vacante de vreo 2-3 ori pe an si genu...si am acceptat amandoi. Dar acum sunt aici si imi e foarte dor de ea am iubit-o foarte mult si am aflat mai nou ca are pe altu crying ce sa fac sa nu mai ma gandesc la ea si pur si simplu sa o sterg din viata mea pentru a nu mai suferi?

Răspuns Câştigător
| LiviuL a răspuns:

Daca ea te iubea tu nu aflai ca e cu altu tocmai ca sa nu te faca sa suferi... deci 1 la mana a vrut sa afli chestia asta 2 la mana singuru leac care exista in situatii de genu este timpul sad incearca sa cauti o fata diferita cu alt caracter alta fizionomie alta personalitate ca sa nu iti aduci aminte de ea... Peace Omu` Take Care!

4 răspunsuri:
| razvascump a răspuns:

Distanta de cele mai multe ori distanta desprate cele mai multe cupluriwinking dar dragostea trebuia sa va tina legati strans eu am prietena bine imi e mai mult nevastahappy:X da in fine si eu chiar daca as pleca nu cred ca as gasio cu altu happy si nici ea pe mine

| bella_5744 a răspuns:

Trebuie sa iti gasesti si tu o fata acolo unde esti tu, cu care sa te poti intalni cand vrei si o sa vezi ca o vei uita pana la urma...mie mi se pare ca ea deja te-a uitat, oricum fetele trec mult mai usor peste o relatie decat baietii(asta daca am2 au avut aceleasi sentimente), dar nici pentru tine nu e sfarsitul, stai linistit in primul rand si gandeste-te ca daca ea a reusit sa mearga mai departe poti sa o faci si tu.Si incearca sa nu te mai gandesti la ea, gaseste-ti o ocupatie sau o prietena, asta daca chiar vrei sa o stergi din viata ta.succes

| Catalin_4582 explică:

Multumesc all de raspunsuri! Am acordat funda primului raspuns deoarece este folositor, cel mai rapid si am vazut ca nu are nici o fundita big grin! Multumesc all de raspunsuri, m-au ajutat foarte mult!

| Barbiii a răspuns:

Daca u ai ales sa va despartitiwinkingdaca o iubeai faceai in asa fel sa nu se simta distanta Dar asa sunteti voi baieti cand e cu alta gata o iubitiwinkingDaca o iubesti impacate cu ea caut-o cerei scuze spune-i ca nu a fost hotararea perfectawinking