| andracris a întrebat:

Am tot vorbit cu un coleg. ma intelegeam bine cu el. el se dadea la mine in schimb eu nu il bagam in seama la inceput glumeam impreuna si randeam. de la un timp mi-a zis ca ii place de mine si mie imi place acum de el. in uirma cu o saptamana la scoala s-a pus langa mine am vb cu el am ras si etc. dupa aia a 3 zi a intrat pe mine pe mes si am vb upica si dupa aia o inceput sa vb urat si jicnitor. eu nu am zis nimica a daoua zii la scoala cand l-am vazut i-am dat o palma. acum ce sa fac nu il pot uita numai la el ma gandesc? ce sa fac sa il uit... o colega stii tot ce am vb cu el si el la toata lumea vorbeste depre mine. si acum imi nou o alta colega se da la el ca sa imi faca in ciuda si m-am certat cu ea acum numai dupa el se tine... azi l-am vazut la scaola nu am vb nimica cu el se tot uita la mine si eu ma faceam ca nu il vad nu l-am bagat in sema.

Răspuns Câştigător
| Zenithf a răspuns:

Daca te tot tii asa de scumpa, sa stii ca pana la urma il pierzi.
Ce a zis el atat de urat si de jignitor? Poate nu va fi nici un pacat sa-l pierzi, daca a fost intr-adevar asa. Daca vrei, trimite-mi un mesaj cu detalii.

7 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

O doza serioasa de indiferenta si tacere,o sa faca bine tuturor.
Ignora-l si pe el si pe colega care stie si pe cea care umbla dupa el!
Pe toti, ca si cum n-ar exista.
O sa fii si tu mai linistita si barfele vor inceta incet, incet!

| Zenithf a răspuns:

Uff, da-i pace atunci, nu faci viata buna cu cretini din astia.

| andracris explică:

Din senin o inceput sa vb urat sa imi zica sa ma duc dracu si pe mata

| andracris explică:

O inceput din senoin sa vb urat cu du-te darcu si pe mata apai ce m-am enervat i-am dat o palma de toata clasa o tacut

| andracris explică:

Pe mata si du-te darcu asa o vorbit cand i-am dat o palma o ramas mult si toata clasa o uitat la mine si o tacut laughing

| andracris explică:

Si azi la scoala oi vazut ca nu ma uit la el si el se tot uita si numai putea tot era ud... nu am zis nimica si ca sa ma faca vezi doamne vb cu aleaz ca sa ma enerveze cica dar cher nu ma intere ca vb cu ele, el crede ca daca cu ele vb asa cu pe mata si du-te dracu ii mere si cu mine. ce mo enervat

| andracris explică:

Asa zic si euwinking