| popmirgea1999 a întrebat:

Am un fetish pentru picioarele femeilor/fetelor, adica imi plac foarte mult picioarele. Am si dorinte ciudate de a le saruta. linge. Am citit ca multi au fetishul asta. VOi, fetelor, ce parere aveti? Ati practicat pana acum asa ceva: Ce parere aveti despre mine asa, la prima vedere? rog seriozitate,

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sallut, i ti plac alea pe tocuri? Te lasa sa le pupi? Ai pupat lins vreuneia tălpile? Mersi.

| DeathIncarnate a răspuns:

Lingaule.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

spor la lins laughing

| cosmin986522 a răspuns (pentru anonim_4396):

Iti place sa ti se faca sex oral?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parere despre tine asa, la prima vedere: Ca iti place sa saruti si sa lingi picioare.

| DumnezeuTatal a răspuns:

Si cat de des se spala respectiva pe picioare?

| rvsmady a răspuns:

Nu am practicat. dar inceraca, incercarea moarte nu are.