| SeraQue_QeuSra_1979 a întrebat:

Am un penis de 12 cm, am 17 ani şi am făcut sex cu o fată de 16 ani dar nu a fost mulţumită, a zis că îmi este penisul prea mic(fata nu mai era virgină)...cum mi-aş putea mării penisul sau v-a creşte el în timp? de la 14 ani nu a mai crescut un centimetru... şi sunt obez

Răspuns Câştigător

Nu marimea e problema, putini si putine inteleg asta laughing imi pare rau sa te dezamagesc dar problema e alta, poti sa il ai si de 20cm, daca nu stii sa il folosesti degeaba il ai. Incearca si tu sa faci mai mult sport, slabeste, apuca-te de sala, iti place sa fi asa? Sportul nu omoara, sportul e un medicament! Dupa ce vei scapa de obezitate si vei fi cat de cat normal din punct de vedere al greutatii ai sa vezi cat de bine o sa te simti in corpul tau. Inca odata, marimea nu conteaza, mai citeste articole despre asta sa te convingi singur. Bafta.

3 răspunsuri:
| JohnnyBi a răspuns:

Deci nu stii sa il folosesti si aia zice ca o ai prea mica si tu intri in depresie. te-ai gandit ca era ea galeata? vaginul unei femei are cam 12-15 cm lungime.
grosimea e problema, nu lungimea.

17 ani si agramat. va creste o.o

operatie, altfel nu are cum. si operatia e cu multe riscuri si e vreo 2000 euro

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Problema ești tu. Atât.

| StalkerSoul a răspuns:

Astepti pana la 21 de ani si dupa 21 de ani poti sa recurgi la operatie, pana atunci nu, ca poate va mai creste iar daca faci operatia de acum nu se va mai intampla nimic.happy