| gheorghe696969 a întrebat:

Am vazut niste videoclipuri pe net cu oameni care nu s-au masturbat 3-4 luni. vreau si eu.Deci cum pot scapa de dependenta psihica? Sa zicem ca nu ma gandesc la nimic pervers,dar de fiecare data fac acelasi lucru. Cum as putea sa scap de aceasta dependenta? multumesc si o zi buna (nu sunt un obsedat laughing,ce pana mea, doar ca vreau sa stiu cum ma pot abtine ). multumesc si o zi buna! happy

3 răspunsuri:
| SkyPilot a răspuns:

Fa mai mult sport. Baile fierbinti te ajuta si ele. Tine-ti mintea ocupata, iesi cu prietenii, gaseste ceva de facut ca sa nu te mai gandesti.

| gheorghe696969 explică:

Pe bune?! rolling on the floor)))))))))))))