| diana_7558 a întrebat:

Am visat ca iubitul meu a murit in bratele mele in timp cemi spunea ca ma iubeste! el este viu. ce inseamna asta?

Răspuns Câştigător
| piticapitika a răspuns:

Stii, de obicei visele iti scot la lumina cele mai adanci temeri, dorinte. poate pentru ca ti-e frica, ca l-ai putea pierde intr-un astfel de mod, de-aia ai si visat. te pup

17 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ca i se poate intampla ceva dar nu trebuie sa iti fie frica poate a fost doar un vis

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Caută în dicționarul de vise de pe www.elystar.ro
Pa, pa.

| Libelle a răspuns:

Ca te-ai uitat la prea multe telenovele...
o romeoooo...

| Ирина19 a răspuns:

Moartea inseamna ca i-a murit moartea, o sa traiasca f multi ani!

| NickiMinaj a răspuns:

Inseamna ca ai cablu TV.

| JeSa a răspuns:

Diana,
Cu siguranţă, îl iubeşti! Dar, cu toate astea, a fost doar un vis... şi doar atât, nimic mai mult!

| Cretaker a răspuns:

Inseamna ca ai imaginatie.

Răspuns utilizator avertizat
| Gizăz a răspuns:

Că te-ai uitat la prea multe telenovele și/sau că ești egocentrică!

| Alyyynu a răspuns:

Si eu aveam vise cu pamela anderson, da nu s-a intamplat nimic laughing

| ina a răspuns:

Inseamna ca nu v-a muri.Se spune ca i-ai alungat moartea, prin visul tau.Eh,nu stiu cat e de adevarat, dar speram ca va fi bine si a fost doar un vis:*

| Azkadella a răspuns:

Nu le lua in serios.eu visez de cateva saptaman ca moare mama tata fratimiu s nu au nimic.probabil visezi asta pentru ca il iubesti prea mult si nu vre sa il pierzi.stai linistita si iubeste-l in continuare pentru ca merita. te pup

| mitu86 a răspuns:

Inseamna sa numai mananci noaptea ca visezi uratlaughinglaughingrolling on the floor

| fallsHD a răspuns:

Inseamna ca ai cosmaruri ^^

| Sowhat_2126 a răspuns:

I`a murit moarteabig grin adica o sa moara tarziu.

| Laura_5556 a răspuns:

I'a murit moartea