| Altamira a întrebat:

Am vorbit cu o fata, timp de 2 saptamani. In prima saptamana intr-un weekend am invitat-o in oras dar nu a raspuns cererii mele, a bagat motiv ca era frig si nu era acasa, dar cand i-am pus intrebarea "daca era cald ai fi iesit?" si o tot tinea in "nu stiu", dupa am mai discutat cu ea vreo 4-5 zile si am pus stop aproape o saptamana. Ce spuneti, sa ma intru in vorba cu ea? Macar 2-3 fraze sa schimb cu ea, dupa care sa o interb :" Spune-mi sincer, vrei sa mai vorbim sau nu, ca sa stiu data viitoare daca sa te mai contactez sau nulaughing " Mda, sau ceva relativ. Deci, imi puteti da un sfat? Sunt cam paralel la relatii. Oricum, ofer FUNDA, si va rog, daca se poate, un sfat mai detaliat. Va multumesc pentru. raspunsurile acordate!

Răspuns Câştigător
| Coma21 a răspuns:

Daca te place se va baga singura in seama, daca nu, las-o, vei parea disperat si te va ocoli si mai mult!

3 răspunsuri:
| Valentina00 a răspuns:

Din ce ai spus tu aici reiese ca incearca sa te ocoleasca.Las-o un timp poate iti scrie ea. Mai sunt fete in lumea asta!

| neutrino a răspuns:

Nu mai are rost sa insisti. Asta nu inseamna ca nu trebuie sa mai vorbesti cu ea. Puteti fi doi buni amici, dar nu mai mult.

| Radu284 a răspuns:

Nu are rost, va invoca alte motive. Daca nu e interesata de tine, nu ai ce face. Daca e, te va cauta ea.