| Georgiaanat a întrebat:

Am vorbit cu un alt baiat in timp ce aveam o relatie, iubitul meu m-a iertat, dar intrebarea mea este: Cum as putea sa-i recapat increderea? Regret enorm de mult.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Odata ce ai facut-o nu o mai iei inapoi. Incearca de acum incolo sa nu mai faci nici o greseala, nu mai flirtezi cu altii, esti alaturi de el in orice, te porti mai frumos decat de obicei si te gandesti la el inainte de a te gandi la tine. Dar cu decenta, nu devii catelusul care face slluj la orice vea el. Timpul este singurul tau aliat.

3 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Niciodata!
Nu-i mai meriti deloc increderea.

| Mussette a răspuns:

Fi mielusica.
Nu mai vorbi cu alti baiei, decat strictul necesar. Si nu flirta cu altii. happy

| methodmen a răspuns:

Greu vei reusi asta, mai ales ca ce ai facut o data nu exista sa nu mai repeti.