| Anonima1000 a întrebat:

Amandoi suntem virgini si practicam petting. Este ceva in neregula cu asta?

11 răspunsuri:
| pinkflower a răspuns:

Depinde cati ani aveti.winking

| dia200 a răspuns:

Nu mi se pare nimic ineregula. e modul vostru de a fi tandri unul cu altul pe viitor va urma si sex pe bune.dar fiind virgini e palpitant si asa

| corbulalbrosu a răspuns:

Este cat se poate de normal ca doi tineri sanatosi fizic, psihic si mental, sa practice acest mod de satisfacere sexuala.

| Emilian65 a răspuns:

Nu este nici o problema, daca este petting curat, dar sa nu va atingeti organele sexuale unul de altul dupa ce a ejaculat.

| Doub a răspuns:

Da, sunteti niste ciudatenii.

Răspuns utilizator avertizat
| OmulDeStiinta1986 a răspuns:

Ce varste aveti si de cat timp sunteti impreuna?

| Skilline2012 a răspuns:

Nu, e perfect. Asa au inceput majoritatea.

| darkwisper a răspuns:

Este nomal depinde cat de mut inlocuiti sexul normal, sau daca sunteti minori, e normal.

| HiTman08 a răspuns:

Baga-i creionul in ascutitoare!

| DollyWiitch a răspuns:

Mnu thinking