| max99000 a întrebat:

Anu' asta am fost in vacanta in romania (locuiesc in afara). Mi-am facut o prietena (17) eu (16) ne cunoastem de mult // anyway am reusit sa o conving sa fie cu mine (am incercat toata vara). I-am oferit flori (trandafiri) la fiecare intalnire (iau placut), la ultima intalnire inainte sa plec (sa plec din romania) ne-am si sarutat. Acum nu stiu poate ma ajutati, vreau sa aflu daca mai tine la mine. De cate ori o sun ma emotionez si nu mai stiu ce sa-i spun, poate ma ajutati si cu asta si inca ceva credeti ca o relatie asa la distanta nu tine? Adica ea mi-a zis ca tine la mine, ca ma adora (asta inainte sa plec), acum intra pe mess si imi spune ca nu poate sa vb ca are nu stiu ce de facut, are probleme de rezolvat, sa o cred sau nu? please help! dau funda!

Răspuns Câştigător
| damn a răspuns:

Deci dupa parerea mea o relatie la distanta nu tine, mai ales la varsta asta! Ti-o spun din propria experienta! ca sa ai o relatie la distanta trebuie sa va cunoasteti foarte bine unu pe celalalt, sa aveti incredere unul in celalalt, tu deja ai venit sa intrebi ''oare'' tine la mine? deja tind sa cred ca tu nu ai incredere in ''iubirea ei''! Si din moment ce iti spune ''mai mereu'' ca are trebuie si nu poate vb, deja acolo e ceva! desparte-te de ea pana nu e prea tarziu! Esti un baiat romantic! f frumoshappy!

nu merita!
bafta:*

2 răspunsuri:
| Ирина19 a răspuns:

Hmmm, am avut aceeasi situatie ca si u, si sincer, nu credeam pe nimeni ca la distanta nu merge dar cind am mers acum recent in rom mi-am dat seama ca nu o sa mai fie nimic si ca intr-adevar la distanta nu tine, din pacate.

| Miauti a răspuns:

Eu cred ca ai deveni ca fraier. Omule odata ce ai plecat tu crezi ca op fata ar sta sa te astepte pe tine fat-frumos sa revina in vara cealalta?
Puneti mintea la contributie