| adytzyka a întrebat:

Ar trebuii sa cred un baiat care zice ca ma iubeste dar nu ne-am intalnit niciodata?

7 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Nu crede nimic pana nu ti se dovedeste.

| chelie91ptm a răspuns:

DEsigur ca nu

| Delia_7017 a răspuns:

In ziua de azi verbul "a iubi" nu mai are aceeasi greutate ca mai demult...Iti iubesti prietena,catelul, geanta etc, dar asta nu inseamna iubire. poate s-a obisnuit cu tine si ii esti foarte draga...

Numa' bine!

| vεηiη a răspuns:

Nu

| eduardinoedy a răspuns:

Daca nu te-a vazut niciodata poate fi o farsa, dar in marea majoritate a cazurilor ti-a fazut poza de profil de la mes sau de ex de la hi5 sau facebook. Probabil ca te place. Nu ai ce pierde. Vb cu el pe mes de ex si pur si simplu lasa discutia sa evolueze.

| TootydeCool a răspuns:

Categoric nu

| Deni_7372 a răspuns:

Nu ar trebui. Poate ii esti draga, te place...dar nu sa te iubeasca.happy