| anonim_4396 a întrebat:

Ar vorbii o fata de 24 ani stundenta, cu un "lesinat" de 19 ani?

11 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

De vorbit vorbeste, mai multe sa faca nu cred

| AdelinaC a răspuns:

Nu pentru ca e vorba de asteptarile diferite de la varste diferite. Ea la 24 poate termina facultatea, vrea o cariera, familie, tu de abia esti la inceput de drum.

| LoveSleep a răspuns:

Nu. Poate dacă nu era leșinat.

| peperonies a răspuns:

Nu cu atitudinea asta...

| SweetMinion a răspuns:

Ne intrebi pe noi in loc sa mergi sa vorbesti cu ea, f.ck logic

| Misfits a răspuns:

Chiar mai mult decat vorbit.

| cameleonu05 a răspuns:

In dragoste ie ca in manele, ieste permis orice.
N. Guta

| RoBByi96 a răspuns:

Scoate-o la o inghetata si vei afla.

| robogdan a răspuns:

In loc sa stai pe net si sa scrii asemenea intrebari mai bine afli de unu singur.

| DrWhoeverIam a răspuns:

In loc sa pui asemenea intrebari, ridica-ti boasele de pe jos si du-te vorbeste cu ea!

| IonutMaran1993 a răspuns:

Daca ea nu e o fata cu Fițe si chesti de astea, fii sigur ca da. Daca este o fata mai Rebela si vrea sa fii altfel las-o.