| hamster a întrebat:

Are pe-aici cineva 20 de ani si inca e virgin?(nu calugari sau calugarite)

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Și ce dorești? Să-i inițiezi sau nu găsești răspunsurile la întrebările vieții?
Pa, pa.

| darrio2007 a răspuns:

Da. tu.

| hamster explică:

Pai sti(nu aveam de gand sa le fac nimic, dar majoritatea au 14 ani si sunt experti, ma sperie. voiam sa vad daca mai sunt si unii care nu s-au grabit(CARE ASTEAPTA PERS POTRIVITA), DAR N-A RASPUNS NIMENI ASTA...

| karina_5950 a răspuns:

Cu ce te ajuta pe tine daca e sau nu cineva virgin? Ce intrebari aiurea mai puneti unii dintre voi