| Dragos1222 a întrebat:

Are vreo importanta varsta intr-o relatie? Imi place de o fata cu 2 ani mai mare ca mine, eu am 25 si ea are 27.

12 răspunsuri:
| Diavolulestefemeie a răspuns:

Nu,chiar nu conteazahappy

suntserios
| suntserios a răspuns:

Si tu la cei 25 ani ai tai pui intrebari din astea stupide?

| RAY a răspuns:

Cel mai important e intelegerea, sinceritatea, iubirea, seriozitatea si da sa va placeti unul de altul adica sa simti ceva resiproc

| corbulalbrosu a răspuns:

O asemenea diferenta de varsta nu are absolut nicio relevanta, Principalul aspect de luat in considerare ar trebui sa fie doar buna intelegere precum si sentimentele de dragoste sa fie reale.

| OnuOnulică a răspuns:

Vârsta contează numai atunci când diferenţa e de 10-15 ani...dar aşa cum sunteţi voi e perfect normal.

| neutrino a răspuns:

Daca-ti place de ea si la randul ei te accepta, atunci este ok.

| Emilian65 a răspuns:

Daca voi va iubiti cu adevarat, nu are nicio importanta varsta intr-o relatie.

| SkyPilot a răspuns:

Sigurul lucru care este important este sa aveti sentimente unul pentru celalalt.

| IngerCazator a răspuns:

Nu conteaza deloc, doar nu faceti dragoste cu buletine pe masa.winking

| Plesca_Petrica_1980 a răspuns:

Nu are importanta dar pe parcurs hmmmmm sti cum e sa fie femeia cat mai tanara nu strica intre mine si sotie cu 4 ani sunt mai mare dar daca eram cu 6-8 ani mai mare sincer nu mi-ar fi parut rauwinking happy eu pentru mine nu pot sa am o sotie mai mare la ani ca mine asta sunt eu si nu toti sunt la fel, daca va iubiti... etc atunci continuatiwinking succes

| maryadi a răspuns:

Va iubiti reciproc chiar nu are importanta daca va iubiti fditi impreuna

| alina10072014 a răspuns (pentru maryadi):

Heii! stai linistit nu conteaza varsta ....conteaza sa va iubitiwinking