| Minge707 a întrebat:

Are vreo legatura alimentatia cu penisul. Daca da ce alimente?

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Te-a pacalit cineva rolling on the floor, cati anisori ai?

| mihai69 a răspuns:

Tu te alimentezi cu penisul?!? Cum reușești?

| neutrino a răspuns:

Mult lapte natural, preferabil de capra.

| Hitback a răspuns:

Mananca multi castraveti si ceapa. Bafta.

| emmaemilia a răspuns:

Cele mai populare metode de marire a penisului raman cele artificiale: pilule, pompe cu vacuum, metodele chirurgicale etc. Insa numai si numai exercitiile specifice maririi penisului pot fi trecute la metode 100% naturale de marire a penisului. Unii dintre barbati ar mai fi tentati sa treaca si pilulele pe baza de plante sau continut naturist la metode naturale. Insa mai toate aceste pilule naturiste contin anumite elemente chimice care numai naturale nu sunt. Prin exercitii care activeaza strict muschiul penisului, poti castiga atat in lungime, cat si in grosime. sper ca te-am ajutat. fundita?

| Şaptepăcate a răspuns:

Daa, trebuie sa mananci regulat si sa regulezi mancat laughing)