| zgubaru a întrebat:

As avea o intrebare. Miercuri cand venim de la scoala vin cu iubita..si as vrea sa va intreb ce as putea sa fac sa o surprind intr-un mod bun? P.S ne putem opri 2-3 min intr-un loc mai retras. Nu va bateti joc, vreau sugetii seriose, dau funda. Mersi :*

6 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Da, va puteti opri intr-un loc retras si sa va sarutati pasional mai mult de 2-3 minute. Succes in ale sarutului!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ingerasul din partea dreapta : "-Raspunde-i frumos! Spune-i sa ii aduca un trandafir,sa il de-a de fata cu toti,ca sa se simta fata speciala,sa o sarute,sa o stranga tare in brate,hai ca poti! ",Dracul din partea stanga : "-Mno, zi si tu sa-si i'a un prezervativ sau some *** sa o i-a nitel in paduricea de langa scoala sa i arate niste miscari, sa o sopteasca la ureche ca vrea sa i faca un oral de cand a vazut o prima data, uite ce intrebari pune, da l in sange".Ba nu stiu ce sa zic :S

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa ce zice ingerasul, ma, nu te supara, mai am momente laughing

| anonimusss12 a răspuns:

O sugestie Buna ar fi sa te trezesti diminetza sa schimbi lenjeria dupa pat dai fuga repede la florarie iei 2-3 trandafiri iei petalele le pui in pat Scrie pe o foaie te iubesc si dupa scoala o duci in locul X BAFTA

| famrussu a răspuns:

E bun si ideea de sus happy
iti zic ce as face in locul tau tongue
Mas inbraca cat de cat..nu cine stie ce, trebuie sa fii tu insuti defiecare data. Ias cumpara o ciocolata sau o floricica..nui obligatoriu sa cumperi floarea. poti sa iei si dintr-o gradina.
Si le discret...si ii spui ca vrei sa ii faci o supriza si mergi cu ea intr-un parca ..sau loc ferit de lume, scoti cadoul..si ii zici: Uite draga.e pentru tine...ii zici ca o Iubesti daca vrei sau ce vrei tu sa ii spui si o saruti/pupi, incerci norocu.
Si ea o sa te sarute iti zic euwinking da bafta alegi tu sugestiile

| LoveSleep a răspuns (pentru famrussu):

Am stat cu sufletul la gură. Muream de frică să nu pomenești de ceva scris.