| anonim_4396 a întrebat:

As dori sa stiu si eu ce i-as putea face prietenului meu ca sa se simta bine.Mentionez ca nu am facut dragoste cu el si mna.Nu ma simt pregatita sa fac acest pas inca(am 16 ani)...Si as vrea sa-l fac sa se simta bine(excluzand sexul oral). Mi-ati putea da niste sugestiihappy?(el are 20 de ani)...Astept raspunsurile voastre:*...Multumesc anticipat:*

4 răspunsuri:
| CevaNormal a răspuns:

Stii se vinde pe net diferite chestii din alea, i-ai si tu ceva de cauciuc sau silecon, si inlocuiestele cu sexul de orice tip...

| valy a răspuns:

Acum depinde in ce sens vrei sa il faci sa se simta bine... poti eu stiu sa ii faci cadouri...sa il faci sa se simta iubit...si alintat...si in siguranta ca nu vrei alt barbat...ca il iubesti cu adevarat...si ca vrei intr-adevar sa faci dragoste cu el...simti ca e persoana potrivita... dar sa mai astepte...si daca te sentimentul e reciproc... te va astepta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca ii aduci o tipa, care ii face ceea ce tu nu-i faci, o sa iti garantez ca o sa fie cel mai fericit.pentru un baiat de 20 de ani o relatie cu o virgina este ceva frustrant, dar in fine, o sa cresti si tu, o data si odata...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu o mare enigm... Fa tu sex anal si dupa vino si spune-mi cum este...Am zis clar ca nu am facut dragoste cu el si nici nu ma simt pregatita sa fac acest pas.Deci presupun ca sexul anal implica aceiasi tehnica sau cum sa-i zic, ca si atunci cand faci dragoste doar ca acest tip de sex, adica cel anal nu prea este atat de "dulce"...Nony stiu ca am mai pus aceasta intrebare dar eu ori de cate ori intram pe site nu-mi afisa intrebarea si de aceea am preferat sa o mai postez inca o data, deci nu sunt eu vinovata... Apropo sunteti foarte rautaciosi unii...Pacatsad.Ms valllyz pentru raspuns, este cel mai frumos raspuns...:*...