| Deea1111 a întrebat:

As vrea sa fac pasul cel mare cu prietenul meu dar eu sunt putin timida si nu stiu cum as rectiona intr-o astfel de situatie.Cum sa procedez ce trebuie sa fac. FUNDA

Răspuns Câştigător
| ємïïï a răspuns:

Deci iei prajitura de pe masa si i-o indesi in gura.; o33 Asa se face.; 33

13 răspunsuri:
| Annd a răspuns:

Uite am un impuls pentru tine, un mic ajutor...http://www.chicagonow.com/daily-miracle/files/2012/03/nike.jpg

| expertulginecolog a răspuns:

[Dr.Popescu Mihai](Medic Primar Obstretica-Ginecologie)
Pe cat posibil relaxeazate si spune-i sa nu se grabeasca deoarece aveti tot timpul
Iar ca protectie foloseste prezervativele Protex nu sunt scumpe si creeaza o iritatie mai mica decat cele de la Durex
Iar ca lubrifiant foloseste cele pe baza de apa
Multa Sanatate

| expertulginecolog a răspuns:

Haghjet tu cred ca gresesti nu eu eu am expernienta 25 de ani in ginecologie te rog nu te mai pronunta gresit
si am spus sa nu se grabeasca pentru ca in graba faci mai multe greseli si in actul sexual este de preferat sa nu prea faci sanatate

| expertulginecolog a răspuns:

Omule te rog intereseaza-te pe internet sa vezi ca asta este menirea unui ginecolog sa se intereseze de viata sexuala si de organele genitale ale persoanelor

| expertulginecolog a răspuns:

Omule eu am o varsta asa ca te rog frumos sa vorbesti serios
Nu o lua personal dar nu am varsta la care fac glume

| EmaEmax a răspuns:

De ce ne-ntrebi pe noi? Tu nu sti cum se face? straight face

| DontHaveANamee a răspuns:

Dacă nu eşti sigură pe tine, ca fată, eu îţi recomand să mai aştepţi. By the way. Câţi ani ai?

Răspuns utilizator avertizat
| carmenatyla5689 a răspuns:

AH imi aduc si eu aminte de intrebari de genu cand mi le puneam si eu iti spun eu nu te gandii prea mult. Stinge toate butoanele care le ai in cap si lasate satisfacute ai sa te simti divinhappy bafta

| SentimentalConsil a răspuns (pentru carmenatyla5689):

ana ana, ma transform eu in vant, sa vezi ce semnal am, de nu butonez in mare forta laughing

| carmenatyla5689 a răspuns (pentru SentimentalConsil):

laughing)))))))) esti nebun al meu!laughing) lasa-mi mai vantu meu in pace tongue ce sa fac daca atunci a batut cand mi-a facut poza laughing ahhh hai pe messwinkingtrimite-mi msg privatwinking:* muah

| carmenatyla5689 a răspuns:

Un lucru mai trebuie sa iti spun. Mai devreme sau mai tarziu o sa iti para rau. Oricat de mult si oricat de bine sa te simti tu si sa crezi ca e decizia corecta candva tot iti va parea rau happy

| carmenatyla5689 a răspuns:

Da? de ce iti place atata de mult tongue hmmmm? love struck anyway... pana mea, vrea sa faca sex fa sex fata o sa iti placa dar de parut rau tot o sa iti para doar ca na... ii meeeeega fain sexu laughing bafta