| untipoarecare a întrebat:

As vrea sa imi spuneti( in special fetelor) cum v-ar place sa fiti sarutate pe buze si cum ar fi bine sa o fac?

4 răspunsuri:
| 0IoAnA0 a răspuns:

Depinde de moment, de zi, de varsta. de exemplu la mine primul sarut nu a fost unul normal, cel cu care am fost atncu m-a luat din prima cu unu pasional si chiar nu mi-a placut asa ca m-am despartit de el ...deci ai grija!

| covaci101 a răspuns:

La început este bine oricum, îţi vei da seama, numai să nu o forţezi!

| aryana1991 a răspuns:

Depinde de moment. daca sunteti intr-un punct fierbinte sarut pasianal, pentru romantic delicat suav etc

| Garffield a răspuns:

Daca e primul ei sarut nu o lua cu french, ca sa-i nu-i strici ideea primului sarut. Cum o faci...asta o sa descoperi la timpul acela. Lasa-te dus de val. Fii creativ, dar fara bale. big grin