| RAY a întrebat:

As vrea sa intreb o persoana gay cand vede un film porno sau imagini nude cu fete ce anume simte?
Va rog sa nu raspundeti aiurea.

21 răspunsuri:
| lplostonyou a răspuns:

LOL.Ce intrebari tamppite.

| RAY explică (pentru lplostonyou):

De ce e intrebarea tampita?

| RAY explică:

Nu am yahoo email, daca vrei mai vb aici prin mesaje

| RAY explică:

Cand privesc fete frumoase dezbracate sau ma gandesc la asta

| RAY explică:

La barbati nu simt asa ceva, de asta mi greu sa cred ca exista barbati care nu simt ceva cand vad fete frumoase dezbracate

| RAY explică:

Dar tu esti gay da?

| RAY explică:

De ce din greseala? ce barbati te atrag? imi poti lasa un link sa vad si eu?

| RAY explică:

Ai acelasi gusturi ca si fetele

| RAY explică:

Nu deloc sincer, daca as fi gay as recunoaste de fel sunt o persoana sincera

| Ineys a răspuns:

Ce simti si tu cand te uiti la filme gay, nu-i logic?

| RAY explică (pentru Ineys):

Daca asa ar fi nu ar mai fi gay si hetrosexuali

| lplostonyou a răspuns (pentru Ineys):

Ineys,fara suparare acum, tu ce simti cand vezi doi extraterestrii ca fac dragoste? Ti-se scoala? happyhappy

| Ineys a răspuns (pentru lplostonyou):

Am zis eu ca mi se scoala? laughing

| Mary012 a răspuns (pentru lplostonyou):

Ce sa simta? Nimic normal ca sunt gay. E logic. Doamne ce mai rad aici pe site-ul asta.

Răspuns utilizator avertizat
| UserulAnonim a răspuns:

Eu, gay fiind, nu simt vreo "repulsie" fata de imaginile cu fete nude, doar ca nu-mi plac laughing Acum fiecare cu preferintele lui, dar chiar nu ma atrag fetele deloc, ma simt cam ciudat cand le vad dezbracate... straight face laughing

| RAY explică (pentru UserulAnonim):

Adica nu intra penisul in erectie cand le vezi?

| UserulAnonim a răspuns (pentru RAY):

NU laughing Pai daca ar intra as fi bisexual nu gay

| RAY explică (pentru UserulAnonim):

Sa inteleg ca simti ceva doar pentru barbati? indiferent de cat de frumoasa e fata nu simti nimic?

| Pool77 a răspuns (pentru RAY):

Tie iti "intra" penisul in erectie cand vezi un barbat gol?
Gandeste. Sau nu stii daca esti gay, si vrei sa te asiguri? smug

| RAY explică (pentru Pool77):

Nu imi intra nimic in erectie, sunt curios