| Silviaemma a întrebat:

As vrea sa ma masturbez dar imi este frica ca ma vad parintii si ca imi pierd virginitatea ce sa fac? Dau funda la cel mai complex raspuns.

Răspuns Câştigător
| MasterFlo a răspuns:

1. Daca te masturbezi nu îți pierzi virginitatea, doar dacă faci sex.
2. Nu o să te vadă dacă o faci in baie, când ei nu sunt acasă sau când ei mănâncă poți merge in alta camera, iar daca nu ai anodic și te prind discuta cu ei. Dar eu recomand sa o faci in camera ta cu ușa închisă, sau sa pretinzi că îți face nevoile.
SPER CA TEAM AJUATAT laughing