| iraphaell a întrebat:

As vrea va rog sa-mi lasati sfaturi sau videoclipuri despre cum se saruta o fata am 14 ani si inca nu prea stiu asa bine... ( va rog cu raspunsuri serioase)

Răspuns Câştigător
| Vampir007 a răspuns:

Nu este greu iti apropii buzele de ale ei, le atingi si deja i-ai dat un pupic. Ca sa o saruti nu trebuie decat sa te lasi purtat de val, sa iti deschizi putin buzele. Si daca vrei un sarut cu limba nu trebuie decat sa o scoti usor si sa o bagi in gurita partenerei daca nu face ea prima aceasta miscare. Succes!

4 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Daca tu nu stii, poate te invata iubita ta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu cred ca ai nevoie de tutorial video pentru asa ceva.

| EmanuelKant a răspuns:

Totul vine de la sine, nu exista tutorial pentru asa ceva.Ai 14 ani, nu-ti inchipui ca ea e vreo experta si iti da direct un french.

| ONd0000 a răspuns:

Draga mea, la cei 14 anișori ai tăi ar trebui să îți vezi de copilărie cât mai poți. Profită de timpul acesta prețios pe care îl mai ai pentru copilărit și va apărea și sărutul adevărat! :*